روند ثبت و ارسال سفارش در دیووم

کلیه سفارشات از طریق مراحل عضویت کاربر، انتخاب کالا یا خدمات و ثبت سفارش، تایید نهایی، ورود اطلاعات ارسال و پرداخت نهایی ثبت شده و وارد مراحل پردازش و ارسال کالا خواهد شد. پس از ورود سفارش به مرحله پردازش، کاربران امکان لغو سفارش را نخواهند داشت. حق لغو و استرداد وجه سفارش به دلایلی از جمله اتمام موجودی کالا برای دیووم محفوظ می باشد.

در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد.

دیووم ایران مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای دیووم محفوظ است.

عودت کالا

در صورت اتمام موجودی کالای مورد سفارش شما، می توانید آن کالای خود را با کالای مشابه دیگری تعویض نموده و یا درخواست بازگرداندن مبلغ کالا را نمایید.

کلیه ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش کنترل و بررسی می‏‌شود و در صورت تائید کارشناسان، کالا مشمول استفاده از این سرویس خواهد شد. همچنین، این سرویس، اشکال‏‌های فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‌‏شود.

آسیب‏‌های فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی‏‌شود و جهت اطلاع بیشتر شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید.

اطلاعات و شرایط لازم جهت مرجوعی وجه به مشتری

– مشتری می بایست شماره کارت بانکی که حساب آن به نام صاحب پروفایل می باشد را در حساب کاربری دیووم خود ثبت نماید. (در خصوص افراد زیر ۱۸ سال فاقد کارت بانکی، شماره کارت یکی از والدین ایشان با اولویت پدر، کفایت میکند.)
– در صورت لزوم عودت وجه به حساب مشتری، اصل بر این است که مبلغ به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری عودت خواهد شد. مشتری با درج شماره کارت در حساب کاربری خود میپذیرد که نسبت به انجام تراکنش های مالی در خصوص عودت وجه خرید های انجام شده از اولولند، رضایت داشته و با معرفی کارت در حساب کاربری مسئولیت های قانونی در این خصوص را میپذیرد.
– در صورتی که در هر خرید واریز اولیه از کارت دیگری صورت گرفته باشد و مغایرتی بین حساب مبداء که پرداخت اولیه از آن انجام شده با حساب اعلامی توسط مشتری در حساب کاربری کشف شود، دیووم مطابق با ضوابط و مقررات قانونی، مبلغ را به حساب مبدا عودت خواهد داد.


در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر با ما تماس بگیرید .