قوانین و مقررات استفاده از سرویس ها و خدمات فروشگاه آنلاین دیووم

کاربر محترم لطفا قبل از خرید و استفاده از خدمات وب سایت موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

ورود کاربران به وب سایت و عضویت با اطلاعات شخصی، خرید، دانلود و استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت به معنای آگاهی کامل و پدیرفتن قوانین و شرایط استفاده از وب سایت، کالاها و خدمات دیووم ایران خواهد بود. کاربر با عضویت و ثبت سفارش قبول کلیه شرایط و قوانین وب سایت را اعلام نموده است. قوانین و شرایط مندرج در سایت همواره جایگزین کلیه توافق های قبلی خواهد بود.

قوانین کلی در دیووم

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های دیووم منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های دیووم تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتریان در دیووم

به افرادی که اطلاعات خود را در فرم ثبت نام وارد نموده و اقدام به ثبت سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده در وب سایت می نمایند کاربر یا مشتری گفته می شود. طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده شخصی است که به منظوری غیر از تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام نماید.

تماس با دیووم

اطلاعات کاربر از قبیل آدرس ایمیل و نشانی و تلفن هایی که در پروفایل ذخیره شده است به عنوان اطلاعات رسمی مورد استفاده قرار خواهد گرفت و تمامی مکاتبات و پاسخ های شرکت از طریق آن صورت خواهد گرفت.

در صورتیکه کاربر از کالاها و خدمات دیووم استفاده می کند، خرید انجام می دهد و یا برای ما ایمیل ارسال می کند، تمام این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام شده و کاربر موافقت می کند که پاسخ درخواست، خرید و اطلاعات و اخبار وب سایت را به صورت الکترونیکی ( پست الکترونیک، سرویس پیام کوتاه و دیگر سرویس های الکترونیکی ) دریافت نماید.

توجه داشته باشید شماره های X و X تنها شماره های معتبر می باشد که دیووم از طریق آنها برای کاربران خود پیام کوتاه ارسال می نماید. بنابراین ارسال هرگونه پیام تحت عنوان دیووم با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام مجموعه می باشد. لطفا در صورت دریافت چنین پیامکی به ما اطلاع دهید تا پیگیری قانونی صورت گیرد. همچنین ایمیل و پیامک هایی که جهت اطلاع رسانی وضعیت پردازش سفارش ها، رویدادها و اخبار برای کاربران ارسال می شود بصورت خودکار از سمت سیستم بوده و امکان دریافت پاسخ از سمت کاربر را نخواهند داشت.

روند ثبت سفارش در دیووم

کلیه کالاهای ارائه شده در وب سایت ، از شرکت های معتبر ، به صورت رسمی و قانونی خریداری و عرضه می شود.
از سفارش تا ارسال کالا حداقل سه روز اداری زمان خواهد برد. این زمان نسبت به کالای مورد سفارش و شهر گیرنده کالا تغییر خواهد کرد.

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

امکان عضویت ، خرید و ثبت سفارش ۷ روز هفته و در طول ۲۴ ساعت امکان پذیر خواهد بود.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مسئولیت هرگونه خطای رخ داده در ارسال سفارش برعهده شخص مشتری خواهد بود.همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

پس از ثبت سفارش و آغاز مرحله پردازش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن از جمله تغییر فاکتور حقیقی به حقوقی وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، اگر نیاز دارند که فاکتور حقوقی برای آنها صادر شود، با انتخاب گزینه ” تکمیل اطلاعات حقوقی” و وارد کردن مشخصات سازمان موردنظر، برای خرید سازمانی و دریافت فاکتور رسمی اقدام کنند. همچنین اطلاعاتی از جمله آدرس و مشخصات تحویل گیرنده کالا پس از پردازش سفارش به هیچ عنوان قابل تغییر نخواهد بود.

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است. تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

روند ارسال کالا در دیووم

ارسال کالا تنها در ساعات اداری و روزهای غیر تعطیل انجام می شود. جمعه و تعطیلات رسمی جزو روزهای کاری محاسبه نمی شوند. ارسال کالا برای سفارشات تهران یک روز پس از سفارش و شهرستان دو روز پس از سفارش امکان پذیر می باشد.
امکان دریافت حضوری کالا با هماهنگی قبلی نیز وجود دارد و هماهنگی لازم در مورد زمان و مکان تحویل کالا قبل از ارسال، از طرف شرکت با مشتری انجام خواهد شد.
ارسال کالا در داخل شهر تهران از طریق ارسال سریع دیووم و به شهرستان و مسیرهای خارج از شهر تهران از طریق پست و تیپاکس انجام خواهد گرفت.
ارسال کالاهای بزرگ و حجیم تنها در داخل شهر تهران و هزینه ارسال به خارج از شهر تهران به صورت پس کرایه توسط شخص مشتری پرداخت خواهد شد.

خسارت درهنگام حمل ونقل

بروز هر نوع حادثه به هنگام حمل و نقل بر عهده شرکت حمل و نقل است و جبران خسارت با هماهنگی شرکت حمل و نقل امکان پذیر خواهد بود. آسیب های ناشی از از حمل و نقل باید در عرض ۱ روز کاری پس از تحویل سفارش به واحد خدمات پس از فروش اطلاع داده شود و کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور به واحد خدمات پس از فروش دیووم ارسال شود.

نمایندگی دیووم

فروشگاه اینترنتی دیووم ایران به هیچ عنوان و در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد. در صورت مشاهده هرنوع تخلفی می توانید مراتب را گزارش دهید.