دیووم به اطلاعات خصوصی کاربران احترام گذاشته و متعهد است که از حریم شخصی کاربران حفاظت کامل را داشته باشد. لذا شرایط مورد نیاز برای امنیت هرچه بیشتر استفاده از سایت را فراهم می آورد.

همچنین تمامی کاربران مسئول حفاظت از اطلاعات حساب و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمام فعالیت هایی که تحت حساب کاربری ایشان انجام شود بر عهده شخص کاربر خواهد بود. دیووم محصولاتی که قابل استفاده برای افراد زیر ۱۸ سال هستند را نیز به فروش می‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

دیووم ایران هیچ سایت و آدرس اینترنتی غیر از divoomiran.com ندارد و ارتباط با کاربران تنها از طریق پست الکترونیک دیووم، شماره پیامک های معتبر اعلام شده و یا نامه های رسمی و تایید شده از سمت فروشگاه آنلاین دیووم انجام خواهد گرفت. تنها ادرس ، تلفن و پست الکترونیکی اعلام شده در بخش تماس با ما اطلاعات معتبر برای ارتباط با ما خواهد بود.

رسانه

تمامی مطالب موجود در سایت در هریک از بخش ها و خدمات دیووم از جمله تصاویر ، متون ، طرح ، آرم ، آیکون ، ویدئوهای تصویری ، فایل های قابل دانلود و کلیه داده های و اطلاعات قابل کپی و دانلود که توسط دیووم تولید شده است به عنوان اموال دیووم محسوب می شود و حق نشر و استفاده از تمامی مطالب در انحصار دیووم می باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای دیووم محفوظ می‏‌دارد.

قدردانی

ضمن تشکر از بازدید شما، خواهشمندیم به منظور ارائه خدمات بهتر، هرگونه پیشنهاد و انتقاد سازنده خود را با ما در میان گذاشته تا با برطرف نمودن ایرادات و استفاده از پیشنهادات ارزشمند شما در جهت ارائه خدمات بهتر به هم‌میهنان عزیز بکوشیم.
نظرات ارسالی از جانب کاربران، توسط مدیریت شرکت بررسی شده و در اسرع وقت نسبت به بهبود کیفیت فروشگاه دیووم ایران اقدام خواهد شد.